Varuosad

Meie ettevõte on teie usaldusväärne partner veoautode, haagiste ja poolhaagiste varuosade turul. Kui otsite tarnijat, kes pakub laia valikut kaubaosasid konkurentsivõimeliste hindadega, oleme valmis pakkuma teile koostööd vastastikku kasulikel tingimustel!

Euroopa juhtivate tootjate varuosade hulgimüük, et rahuldada kaubaturu kiiresti kasvavaid vajadusi. Oleme pikka aega teinud edukat koostööd suurte sõidukiparkide, transpordiettevõtete, autoteeninduse, poodide ja veebiosade poodidega.

Igal aastal kasvab meie püsiklientide arv ainult. Meiega töötavad kliendid saavad mitmeid olulisi eeliseid:

  • uskumatult lai tootevalik; meie kauplemisplatsil on kaubaveo varuosad saadaval paljude kuulsate kaubamärkide hulgimüügihindades;
  • meie oma transpordi kiire kohaletoimetamine või transpordiettevõtete abil ükskõik millisesse Euroopa piirkonda;
  • erinevate makseviiside tugi, võimalus makseid edasi lükata ja krediidilimiiti pakkuda.

Meie teenused

Meeskond on tõeliste spetsialistide meeskond. Oleme hästi kursis kõigi kaubamärkide veoautode seadme kõigi nüanssidega: Mercedes-Benz, MAN, Scania, IVECO, DAF, VOLVO, RENAULT, samuti haagiste telgede seadmes, kaubamärkidega: BPW, SAF, ROR. Tänu varuosade valiku eriprogrammidele valime kiirelt vajalikud veoautode varuosad. Lisaks oleme hästi teadlikud teatud osade nõudluse hooajalistest muutustest.

Lepingu sõlmimisega saate ainulaadse võimaluse jälgida teatud osade ilmumist meie ladudesse. API-andmevahetusprotokolliga ühendades saate reaalajas kontrollida laos olevate originaalvaruosade ja nende analoogide saadavust katalooginumbrite kaupa.

Venemaal saate hulgimüügiga müüa veoautode varuosi. Brändide suure valiku ja mitmekesisuse tõttu ei pea te teiste tarnijatega ühendust võtma.

Kas soovite leida stabiilset äripartnerit, kes on valmis osutama igakülgset abi veoautode ja haagiste varuosade õigeaegseks tarnimiseks? Oleme alati koostööks valmis ja vastame hea meelega kõigile küsimustele.

Allalaadimise hind

Kas vajate spetsialisti konsultatsiooni?