Insenerilahendused metallitööstusele

“Leolart.com tarnib metallitöötlemismasinaid, nende varuosi ja pakub tarkvara arendamiseks ja juurutamiseks ka täielikku IT-allhanke teenust.

Tänu nende töötajate kõrgele professionaalsusele, kellest hiljem moodustatakse projektimeeskonnad, kellel on laialdased kogemused IT-valdkonnas .NET-platvormil, C # -l, Java-l, aga ka veebitehnoloogiaid (PHP, ASP) kasutava spetsiaalse tarkvara (DBMS) alal: Microsoft SQL, IBM DB2, Firebird, MySQL, PostgreSQL, Oracle, moodustame arendusmeeskonnad, võttes arvesse iga osaleja kogemusi ja konkreetseid tehnilisi oskusi. See võimaldab teil saavutada kõrge efektiivsuse ja meeskonnatöö.

Hüdrauliline CNC painutusmasin

Pakume kvaliteetseid rullvormimispinke — ideaalne tööriist igasuguste, eriti raskete talade, profiilide ja torude painutamiseks. 3 ja 4 rull-painutuspingid kuni 400 mm paksuste ja kuni 12 m pikkuste lehtede paindevõimega, samuti eriotstarbelised masinad konkreetseteks töödeks, näiteks tuulemasti mastide tootmiseks.


Metallist lõikemasinad

Tootmisettevõtetele tuge pakkuvad töötlemismasinad. Meie ettevõte tarnib mitte ainult
multidistsiplinaarseid seadmeid (mehaanilised keskused, treimis- ja lihvimismasinad jne), vaid ka juhtimissüsteeme ja lisaseadmeid.


Komposiitmaterjalide ja alumiiniumsulamite tugipostid

Meie ettevõtte pakutavad seadmed on CNC-töötluskeskused, termoformeerimismasinad, CNC-lõikurobotid, vesijõesüsteemid. See varustus valmistab varuosi tsiviil- ja sõjalennukitele, sõiduautodele ja Vormel 1 autodele, spordijahtidele ja tuulegeneraatoritele.


Меie teenused:

  • Toetus kogu arendustsükli jaoks

Ettevõte pakub tarkvara arendamiseks ja juurutamiseks täielikku valikut IT-allhanketeenuseid, alates vajaduste analüüsist ja tehnoloogiaalase nõustamisest kuni pikaajalise toe ja otsuste toetamiseni. Klientide jaoks tähendab see, et kõigi projekteerimistööde tegemiseks on vaja meelitada ainult üks töövõtja. Me võtame vastutuse kvaliteetse lahenduse loomise eest, tagame tegevuse läbipaistvuse ja lepingu ajutiste ja eelarvetingimuste täieliku järgimise.

  • Kohandamine kliendiprotsessidega

Meie tähelepanu keskmes on klient oma vajaduste, huvide ja ootustega. Tänu teie vajaduste põhjalikule uurimisele korraldame oma tegevusi nii, et tunneksite end enesekindlalt ja mugavalt. Meie ettevõtte spetsialistid mitte ainult ei tee teiega koostööd, vaid saavad ka teie ettevõtte osaks, sukeldudes täielikult teie tootmisprotsesside spetsiifikast. Lisaks keskendume pikaajalisele koostööle, mis võimaldab meil sügavalt mõista ettevõtete sisemisi protsesse ja pakkuda kvaliteetseid lahendusi madalaimate kuludega.

  • Kulude optimeerimine

Koostöös tarkvaraarendusteenuste professionaalse pakkujaga ei kanna oma IT-meeskonna otsimise, ligimeelitamise ja koolitamisega seotud kulusid, vaid saate kohe juurdepääsu erinevate valdkondade kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidele. Aitame hinnata projekti tööjõukulusid, pakume kõige kasumlikumat koostöömudelit ja võtame ette kogu teie ideede tehnilise rakendamise töö.

Kas vajate spetsialisti konsultatsiooni?